Radyoterapi Sektöründeki Hizmetlerimiz

RADYOTERAPİ EKİPMANLARI KURULUM

Medidesk A.Ş.’nin, Varian Medical Systems tarafından sertifikalandırılmış, eğitimli, donanımlı ve tecrübeli teknik kurulum ekibi;

Varian Medical Systems marka tüm cihazlara başta EMEA bölgesi (Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar) olmak üzere 2013 yılından günümüze kurulum hizmeti vermektedir.

Alanında uzman, sertifikalı teknik kurulum ekibimizle yılda ortalama 50 adet radyoterapi cihazı kurulumu gerçekleştiriyoruz.

RELOKASYON & YENİDEN KURULUM

Değerli radyoterapi ve teşhis görüntüleme ekipmanınızı taşımak veya yerini değiştirmek için güvenebileceğiniz bir ekiple çalışmayı hak ediyorsunuz.

Varian Medical Systems tarafından yetkilendirilmiş Küresel Mühendislik Uzmanlarımız ve Extended Rigging Takımımız, değerli tıbbi ekipmanlarınızı güvenli ve profesyonel bir şekilde taşımak için gerekli donanım, tecrübe, araç ve ekipmana sahiptir.

Relokasyon ve Yeniden Kurulum konusundaki tecrübemiz sayesinde bütün süreçlere hakim bir ekibe sahibiz. Böylece yerinde sökme, paketleme, kutulama, güvenli taşıma ve yeniden kurulum gibi bir dizi hizmet sunuyoruz. Amacımız, tesisinizin operasyonlarına ve hastalarınızın bakımına odaklanabilmeniz için tüm lojistik süreçleri sizi yormadan halletmektir.

DANIŞMANLIK & PROJELENDİRME

A’dan Z’ye Mühendislik Çözümleri:

Radyotepari alanında ekipman ihtiyaçlarınızı değerlendirmenize ve tanımlamanıza, bütçe ve teknoloji gereksinimlerinizi karşılayan çözümler geliştirmenize ve proje planlama ve uygulamasında size yardımcı olması için A’dan Z’ye tıbbi ekip ve ekipman danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. 

BUY NOW