HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


MEDİGROUP olarak, Türkiye’de ve yakın coğrafyasında radyoterapi alanında finansal çözümleri de dâhil olmak üzere anahtar teslimi proje yönetimi yapılmaktadır.

Projenin ve/veya müşterinin ihtiyaçlarına göre şekillenen işbirlikleri. (Gelir paylaşımına dayalı ortaklık, kiralama yöntemleri, vadeleri müşteri ihtiyacına göre şekillenen satış seçenekleri gibi)

Her marka cihaz ve radyoterapi sistemlerinin:

 • Ölçme (Beam measurement)
 • Ölçülen değerlerin toplanması (Beam Data Collection)
 • Toplanan dataların planlama sistemine yüklenmesi (Beam Data Configuration)
 • Test, devreye alma ve hasta alımına rafakat
 • Lisanslama, ruhsatlandırma ve çevre güvenliği için gerekli koruma çalışmalarının sağlanması.
 • Varian gözetiminde ve desteği ile sözleşmesinde belirtilen koşullar dahilinde bölgemizde ki (Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar gibi) Varian kullanıcılarına Türkiye’deki 1’nci sınıf referans merkezlerde kullanıcı eğitimleri hizmeti sağlamak.
 • Varian gözetiminde ve desteği ile sözleşmesinde belirtilen koşullar dahilinde bölgemizde ki (Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar gibi) Varian kullanıcılarına yerinde (on-site/cihaz başı) klinik destek hizmeti sağlamak.

MEDİDESK Teknik Kurulum, Servis ve Bakım Ekibi olarak; 2013 yılından beri Varian Medikal Sistemlerine ait tüm cihazları için, EMEA bölgesinde (Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar gibi) 10 kişilik eğitimli, donanımlı ve sertifikalı ekibi ile “Mekanik Kurulum”, Mekanik Söküm ve Yer değiştirme konularında Varian firmasına hizmet verilmektedir.


Türkiye’de ve yakın coğrafyasında radyoterapi alanında finansal çözümleri de dâhil olmak üzere anahtar teslimi proje yönetimi yapılmaktadır.

Cihaz beraberi verilmesi gereken çevre üniteleri;
 1.  Kurşun korumalı kapı,
 2.  Kesintisiz güç kaynakları-UPS,
 3.  Chiller soğutma sistemleri,
 4.  Elektrik ve güç dağıtım panosu, Jeneratörler,
 5.  Kamera-ses ve bölüm içi hasta anons sistemleri,
 6.  Basınçlı hava kompresörü,
 7.  Klima-Havalandırma sistemleri,
 8.  Hesaplama ve faturalama takip sistemleri,
gibi, çevre birimlerinin temini, kurulumu ve servisi hizmetleri de tedarik edilmektedir.